Türkçe | Français | English
Evyesonik / Ultrasonik Yıkama Teknolojileri
   
   
   
Modeller

EVYESONİK Nedir?

Kullanım Alanları

Örnek evye modelleri


Evyesonik Brochure
   Broşür
 

EVYESONİK'in Özellikleri

Antibakteriyeldir. Ultrason ses dalgaları yayarak çalıştığı için, bakteri, virüs ve mikropları etkisizleştirir.

Çiğ yenen sebze-meyve gibi ürünlerin üstünde elle temizlenemeyen veya bol su harcanarak temizlenmesi gereken tarımsal kimyasalları kısa sürede el değmeden temizler. Ayrıca salmonella, e-koli, koliform gibi bakteri ve virüsleri de etkisiz hale getirir.


Tabak, çatal, kaşık, bardak gibi ürünleri deterjana ihtiyaç duymadan temizler. Böylece, deterjan kaynaklı olası kanserojen riskleri ortadan kaldırmış olur.El ile ulaşılamayacak ve yeterince temizlenemeyecek kadar küçük ve karmaşık olan ürünleri rahatlıkla temizler.

Biberon, emzik, mama kabı gibi tüm bebek ürünlerinin dezenfekte edilmesinde kulanılır.Üzerlerindeki organizmaları ortadan kaldırdığı için Evyesonik ile yıkanan sebzeler, hemen kulanılmamaları durumunda tazeliklerini uzun süre korurlar.

Bulaşık makinelerinde yıkanmış tabak, çatal, kaşık gibi ürünler, üzerindeki deterjan plağının giderilmesi için tekrar Evyesonik ile yıkanabilir. Böylece, deterjanın kanserojen riski en azından hassas kişiler ve çocuklar için azaltılmış olur.Dantel gibi hassas tekstil ürünlerini de kolayca yıkar, temizler.

Ultrason ses dalgaları sayesinde, mutfaklara böcek, fare vb. girmesini engeller.

Yüzük, kolye, küpe gibi takıların temizliğinde kullanılır.

Uzun süre kullanım sonucunda bardak ve fincanlarda oluşan çay ve kahve lekelerini ortadan kaldırır.

Şebeke suyundaki olası bakteri, koliform, salmonella, e-koli gibi bakteri ve virüsleri parçalayarak bertaraf eder.

Ege Gıda Endüstriyel Analiz Laboratuvarı A.Ş. tarafından 23.11.2007 tarih ve 074100 nolu raporla ürün test edilmiş ve onaylanmıştır.

 
Evyesonik - Ultrasonik Y?kama teknolojileri - %99 Antibakteryel, %99 Steril, %75 daha az enerji, %75 daha az su, %75 daha az zaman, %75 daha az deterjan Atatürk Sanayi Bölgesi, Alpaslan Sok 7
Arnavutköy-Hadımköy / TÜRKİYE

Tel: +90 212 295 44 88 - 295 44 89
321 11 40 - 321 11 41
Faks: +90 212 294 93 53
Copyright © 2007 www.evyesonik.com. All Rights Reserved.

Design by Adapapazi