Türkçe | Français | English
Evyesonik / Ultrasonik Yıkama Teknolojileri
   
   
   
Modeller

Kullanım Alanları

Özellikler

Örnek evye modelleri


Evyesonik Brochure
   Broşür
 

EVYESONİK Nedir?

Evyesonik, ultrason ses dalgalı yıkama teknolojisiyle çalışan, kullanımı kolay, sebze, meyve, biberon, emzik, mama kabı gibi ürünlerin üzerindeki hastalık yapıcı bakterileri ve virüsleri etkisizleştiren, bulaşıklar üzerindeki kanserojen deterjan plağını gideren, yıkama ve dezenfeksiyon sistemidir.

EVYESONİK Nasıl Çalışır?

Evyesonik, ultrason ses dalgaları yayarak çalışır. Ultrason ses dalgaları, su içerisinde mekanik titreşimler oluşturur. Bu titreşimler, sebze-meyveleri tarımsal kimyasallardan ve canlı organizmalardan arındırır. Bebekler için kullanılan biberon, emzik gibi ürünleri dezenfekte eder. Kirli bulaşıkları yıkarken bakteri ve deterjan plağı oluşumunu engelleyerek güvenli temizlik sağlar.

Ultrason Ses Dalgası Nedir?

Ultrason ses dalgası, su içerisinde oluşturulan 25-40 Khz ses frekansı sayesinde, milyonlarca vakum enerjisi içeren mikroskobik hava kabarcığı (kavitasyon) oluşumudur. Bu dalgaların kirli yüzeylere çarpması vakum etkisi oluşturur. Bunun sonucunda yağ, karbon, kimyasal, kireç, kan, doku gibi maddeler süratle yüzeyden uzaklaştırılır. Bu işlemle beraber, bakteri ve canlı mikroorganizmalar da etkisiz hale getirilir.

Evyesonik Nasıl Kullanılır?

Evyesonik’in kullanımı son derece basittir. Kontrol panelinde 3 düğme vardır. Bulaşıklar için 3, sebze-meyveler için 5 ve bebek ürünleri dezenfeksiyonu için 10 dakikalık programlar mevcuttur. Evyesonik’i çalıştırmadan önce evye su ile doldurulur. Evyesonik ile birlikte sipariş edilen özel çelik sepetlere yıkamak istenilen ürünler yerleştirilir. Türe göre gerekli düğmeye basılarak sistem çalıştırılır. Çalışma süresi bitiminde sistem kendisi otomatik olarak duracaktır. İş bitiminde, evye gideri açılarak içeride biriken kirli su boşaltılır.

 
Evyesonik - Ultrasonik Y?kama teknolojileri - %99 Antibakteryel, %99 Steril, %75 daha az enerji, %75 daha az su, %75 daha az zaman, %75 daha az deterjan Atatürk Sanayi Bölgesi, Alpaslan Sok 7
Arnavutköy-Hadımköy / TÜRKİYE

Tel: +90 212 295 44 88 - 295 44 89
321 11 40 - 321 11 41
Faks: +90 212 294 93 53
Copyright © 2007 www.evyesonik.com. All Rights Reserved.

Design by Adapapazi